Gamintojas: The Kraken
Kategorija: Romas
Kilmės šalis: Jav
Tūris: 0,05 L
Stiprumas: 40%
Šis spiritinis gėrimas pavadintas jūros pabaisos, apie kurią sukasi daugybė mitų ir legendų, vardu.
Kraken yra importuotų Karibų romų mišinys, rafinuotas su prieskoniais, karamele ir natūraliais skoniais.
Itin ypatingas spiritinis gėrimas įdomiame Viktorijos laikų dizaino butelyje su dviem mažomis rankenėlėmis, kurios primena aštuonkojo čiuptuvus.
Degustacijos pastabos:
Spalva: nuo kavos rudos iki juodos (rašalo). Kvapas: Aštrus, šiek tiek saldus, cukranendrių. Skonis: Intensyvus ir aromatingas, melasa, prieskoniai, karamelė. Poskonis: ilgai išliekantis, su vanilės ir imbiero užuominomis.
Importuotojas: MB Drinkas, Žemaičių pl. 23, Kaunas, Lietuva
The Kraken Black Spiced 40% Vol. 0,05l
- Gamintojas: The Kraken
- Prekės kodas: 811538012454
- Kiekis: Sandėlyje
- Pristatymo terminas:
Atsiėmimas parduotuvėje per 1-2 val.
Pristatymas 1-2d.d. - Yra parduotuvėje
- 4.99 €
- Be PVM: 4.12 €
The Kraken Black Spiced 40% Vol. 0,7l
Gamintojas: The Kraken Kategorija: RomasKilmės šalis: JavTūris: 0,7 LStipr..
Aromatizuotas romas
The Kraken
Yra 100+ vnt.
30.19 € Be PVM: 24.95 €
The Secret Treasures 10 Years Old Central America Rum 40% Vol. 0,05l
Gamintojas: The Secret Treasures Kategorija: RomasKilmės šalis: AustrijaTū..
Austriškas romas
The Secret Treasures
Yra 28 vnt.
6.99 € Be PVM: 5.78 €
The Kraken Black Spiced Roast Coffee 40% Vol. 1l
Gamintojas: The Kraken Kategorija: RomasKilmės šalis: JAVTūris: 1.0 L..
Aromatizuotas romas
The Kraken
Yra 60 vnt.
41.45 € Be PVM: 34.26 €
The Kraken Black Spiced 40% Vol. 1l
Gamintojas: The Kraken Kategorija: RomasKilmės šalis: JavTūris: 0,7 LStipr..
Aromatizuotas Romas
The Kraken
Yra 100+ vnt.
39.19 € Be PVM: 32.39 €
The Kraken Black Spiced 40% Vol. 1l dovanų dežutėje su taure
Gamintojas: The Kraken Kategorija: RomasKilmės šalis: JavTūris: 0,7 LStipr..
Aromatizuotas romas
The Kraken
Yra 44 vnt.
43.09 € Be PVM: 35.61 €
The Kraken Black Spiced 40% Vol. 1l dovanų dežutėje su žvake
Gamintojas: The Kraken Kategorija: RomasKilmės šalis: JavTūris: 1.0LStipru..
Aromatizuotas Romas
The Kraken
Išparduota
44.59 € Be PVM: 36.85 €
Legendario Elixir de Cuba 34% Vol. 0,05l
Gamintojas: Legendario Kategorija: Romas Kilmės šalis: Kuba Tūris: 0,05 l Stiprumas: 34% vol. Legend..
Kubos romas
Legendario
Yra 73 vnt.
5.95 € Be PVM: 4.92 €
The Kraken Black Spiced Black Cherry & Madagascan Vanilla 40% Vol. 1l
Gamintojas: The Kraken Rum Company Kategorija: Romas Kilmės šalis: Karibų regionas Tūris: 1 l Stipru..
Aromatizuotas romas
The Kraken
Yra 5 vnt.
49.99 € Be PVM: 41.31 €
The Kraken Black Spiced Roast Coffee 40% Vol. 0,7l
Gamintojas: The Kraken Kategorija: Romas Kilmės šalis: Trinidadas ir Tobagasas Tūris: 0,7 l Stipruma..
Trinidado romas
The Kraken
Yra 33 vnt.
36.25 € Be PVM: 29.96 €
The Kraken Black Spiced The Legendary Survivor Series 40% Vol. 0,7l
Gamintojas: The Kraken Black Spiced Rum Kategorija: Romas Kilmės šalis: Jav Tūris: 0,7 l Stiprumas: ..
Jav romas
The Kraken
Yra 18 vnt.
43.55 € Be PVM: 35.99 €
The Kraken Black Spiced Unknown Deep Limited Edition #1 2020 40% Vol. 0,7l
Gamintojas: The Kraken Kategorija: RomasKilmės šalis: JAVTūris: 0,7 LStipr..
Aromatizuotas romas
The Kraken
Yra 11 vnt.
41.99 € Be PVM: 34.70 €



