Gamintojas: Badel 1862
Kategorija: Likeris
Kilmės šalis: Kroatija
Tūris: 1 l
Stiprumas: 40%
Badel 1862 yra žinoma Kroatijos distiliavimo įmonė su turtinga tradicija, kurios šaknys siekia 1862 metus. Distiliatorė garsėja savo spiritiniais gėrimais ir likeriais, kuriuos gaminama rankomis. Nuo rafinuoto vaisių brendžio iki išskirtinių likerių Badel siūlo platų asortimentą produktų, tenkinantį net ir pačių reikliausių skonių mėgėjus visame pasaulyje. Dėl ilgametės patirties ir įsipareigojimo kokybei Badel 1862 ženklas užėmė tvirtą vietą spiritinių gėrimų pasaulyje.
Pavadinimas „Sljivovica“ kilęs iš kroatų žodžio „šljiva“ (slyva) ir jau suteikia daug užuominų apie Kroatijos nacionalinį gėrimą.
Sljivovica Alter Pflaumenbrand gaminamas pagal seną tradiciją tik iš šviežių Bistrica slyvų, augančių aplink Kroatijos sostinę Zagrebą. Dvigubos distiliacijos metu gaunamas jo unikalus aromatas. Tada jis kruopščiai bręsta ąžuolo statinėse, kad išvystų savo išskirtinį aromatą.
Degustacijos pastabos:
Spalva: auksinė.
Kvapas: vaisinis, slyvų kvapas.
Skonis: intensyvus, subrendusių slyvų.
Poskonis: ilgai išliekantis.
Geriant šaltą, patiekti kaip aperityvą.
Importuotojas: MB Drinkas, Žemaičių pl. 23, Kaunas, Lietuva
Chinola Passion Fruit Liqueur 21% Vol. 0,7l
Gamintojas: Chinola Kategorija: Likeris Kilmės šalis: Dominikos Respublika Tūris: 0,7 l Stiprumas: 2..
Pasiflorų likeris
Chinola
Yra 60 vnt.
34.19 € Be PVM: 28.26 €
Dom Bénédictine 40% Vol. 0,7l
Gamintojas: Dom Bénédictine Kategorija: Likeris Kilmės šalis: Prancūzija Tūris: 0,7 l Stiprumas: 40 ..
Žolelių likeris
Dom Bénédictine
Yra 87 vnt.
34.55 € Be PVM: 28.55 €
Hödl Hof HEIDELBEER Spirituose 33% Vol. 1l
Gamintojas: Hödl HofKategorija: Kiti stiprieji gėrimaiKilmės šalis: AustrijaTūris: 1 lStiprumas: 33%..
Mėlynių likeris
Hödl Hof
Išparduota
33.99 € Be PVM: 28.09 €
Badel Plavac Mali 2024 12% Vol. 0,75l, sausas
Gamintojas: Badel Kategorija: Vynas Kilmės šalis: Kroatija Tūris: 0,75 l Stiprumas: 12% alk. tūrio R..
Raudonas vynas
Badel
Yra 10 vnt.
11.15 € Be PVM: 9.21 €
Badel Pelinkovac GORKI 31% Vol. 0,7l dovanų dėžutėje
Gamintojas: Badel Kategorija: Žolelių likerisKilmės šalis: KroatijaTūris: 0,7 L..
Žolelių likeris
Badel
Yra 29 vnt.
21.25 € Be PVM: 17.56 €
Badel Kruškovac Birnenlikör 24% Vol. 0,7l
Gamintojas: Badel Kategorija: LikerisKilmės šalis: KroatijaTūris: 0.7 LStiprumas: 24..
Kriaušių likeris
Badel
Yra 93 vnt.
17.09 € Be PVM: 14.12 €
Badel Prima Brand 35% Vol. 0,7l
Gamintojas: Badel Kategorija: BrendisKilmės šalis: KroatijaTūris: 0,7 LStiprumas: 35..
Kroatiškas brendis
Badel
Yra 42 vnt.
21.29 € Be PVM: 17.60 €
Badel Antique Pelinkovac Premium Herbal Liqueur 35% Vol. 0,7l
Gamintojas: Badel 1862 Kategorija: Likeris Kilmės šalis: Kroatija Tūris: 0,7 l Stiprumas: 35% Badel ..
Žolelių likeris
Badel
Yra 100+ vnt.
26.85 € Be PVM: 22.19 €
Badel Kruškovac Birnenlikör 24% Vol. 1l
Gamintojas: Badel 1862 Kategorija: Likeris Kilmės šalis: Kroatija Tūris: 1 l Stiprumas: 24% Badel 18..
Kriaušių likeris
Badel
Yra 100+ vnt.
21.59 € Be PVM: 17.84 €
Badel Antique Pelinkovac Liqueur 35% Vol. 0,7l dovanų dėžutėje su 2 taurėmis
Gamintojas: Badel Gėrimo tipas: LikerisKilmės šalis: KroatijaTūris: 0,7 LStiprum..
Žolelių likeris
Badel
Yra 15 vnt.
32.39 € Be PVM: 26.77 €
Badel Komovica 37,5% Vol. 1l
Gamintojas: Badel Kategorija: Kitos brendžio rūšysKilmės šalis: KroatijaTūris: 1&nbs..
Brendis
Badel
Yra 8 vnt.
28.79 € Be PVM: 23.79 €
Badel Pelinkovac ORANGE 25% Vol. 1l
Gamintojas: Badel 1862 Kategorija: Likeris Kilmės šalis: Kroatija Tūris: 1 l Stiprumas: 25% Badel Pe..
Žolelių likeris
Badel
Yra 20 vnt.
24.29 € Be PVM: 20.07 €
Badel Plavac mali Pelješac 2020 12% Vol. 0,75l, sausas
Gamintojas: BadelKategorija: VynasKilmės šalis: KroatijaTūris: 0,75 lStiprumas: 12 % alk. tūrioRegio..
Raudonas vynas
Badel
Liko tik 2 vnt.
10.99 € Be PVM: 9.08 €



