Gamintojas: Hillinger
Kategorija: Vynas
Kilmės šalis: Austrija
Tūris: 0,75 l
Stiprumas: 13,5% alk. tūrio
Regionas: Burgenlando regionas
Vynuogių rūšis: Cabernet Sauvignon
Hillinger Cabernet Sauvignon 2021 – strukturinis ir ilgaamžis austrų raudonasis vynas, kuriame tarptautinė veislė Cabernet Sauvignon susilieja su Burgenlando charakteriu. Gaminamas garsios Hillinger vyninės, šis metų derlius išsiskiria gilumu, subrendusiais aromatais ir tiksliai brandinimo įtaka. Brandinimas trunka 24 mėnesius statinėse, iš jų trečdalis – naujo Amerikos baltojo ąžuolo, du trečdaliai – naudoto Prancūzijos ąžuolo. Tokia kombinacija suteikia sudėtingumo, elegancijos ir subalansuoto tanino karkaso. 13,5% alk. tūrio suteikia vynui pilnatvės ir vientisumo.
Degustacijos pastabos:
• Spalva: tamsiai granatų raudona su purpuriniu kraštu.
• Kvapas: intensyvios juodųjų serbentų natos su kedrų medienos užuomina.
• Skonis: uogų natų gilumas su prinokusiais avietėmis ir marinuotais vaisiais, papildytas Bourbon vanile ir tamsiąja šokolada.
• Poskonis: ilgas, aiškiai struktūruotas.
• Rūgštingumas: 5,8 g/l
• Likęs cukraus kiekis: 1 g/l
Šis vynas puikiai dera su stipriais patiekalais iš raudonos mėsos – kepsniais, jautienos filė ar aviena. Taip pat puikiai pritinka su brandintais kietais sūriais ar intensyvių troškinių patiekalais. Pateikus 12 °C temperatūroje, atskleidžiama struktūra ir aromatinis gilumas, todėl vynas tinka tiek išskirtiniams meniu, tiek atsispindėti ilgalaikiam Cabernet Sauvignon potyriui.
Importuotojas: MB Drinkas, Žemaičių pl. 23, Kaunas, Lietuva
Hillinger Pinot Noir Blanc de Noir 2024 12% Vol. 0,75l, sausas
Gamintojas: Hillinger Kategorija: Vynas Kilmės šalis: Austrija Tūris: 0,75 l Stiprumas: 12 % alk. tū..
Baltas vynas
Hillinger
Liko tik 1 vnt.
17.69 € Be PVM: 14.62 €
Hillinger Vv Red 2025 12% Vol. 0,75l, sausas
Gamintojas: Hillinger Kategorija: Vynas Kilmės šalis: Austrija Tūris: 0,75 l Stiprumas: 12 % alk. tū..
Raudonas vynas
Hillinger
Išparduota
16.75 € Be PVM: 13.84 €
Hillinger Vv White 2025 12% Vol. 0,75l, sausas
Gamintojas: Hillinger Kategorija: Vynas Kilmės šalis: Austrija Regionas: Burgenlando regionas Tūris:..
Baltas vynas
Hillinger
Yra 5 vnt.
16.75 € Be PVM: 13.84 €
Hillinger Sauvignon Blanc 2024 12,5% Vol. 0,75l, sausas
Gamintojas: Hillinger Kategorija: Vynas Kilmės šalis: Austrija Tūris: 0,75 l Stiprumas: 12,5 % alk. ..
Baltas vynas
Hillinger
Yra 7 vnt.
17.19 € Be PVM: 14.21 €
Hillinger Gelber Muskateller 2025 11,5% Vol. 0,75l, sausas
Gamintojas: HillingerKategorija: VynasKilmės šalis: AustrijaTūris: 0,75 lStiprumas: 11,5 %Regionas: ..
Baltas vynas
Hillinger
Yra 65 vnt.
14.19 € Be PVM: 11.73 €
Hillinger HILL 2 2023 12,5% Vol. 0,75l, sausas
Gamintojas: Hillinger Kategorija: Vynas Kilmės šalis: Austrija Tūris: 0,75 l Stiprumas: 12,5 % alk. ..
Baltas vynas
Hillinger
Yra 18 vnt.
32.55 € Be PVM: 26.90 €
Hillinger Goldmuskateller 2025 11,5% Vol. 0,75l, sausas
Gamintojas: Hillinger (Weingut Leo Hillinger) Kategorija: Vynas Kilmės šalis: Austrija Tūris: 0,75 l..
Baltas vynas
Hillinger
Yra 40 vnt.
15.19 € Be PVM: 12.55 €
Hillinger Small Hill red 2024 13% Vol. 0,75l, sausas
Gamintojas: HillingerKategorija: VynasKilmės šalis: AustrijaTūris: 0,75 lStiprumas: 13 % alk. tūrioR..
Raudonas vynas
Hillinger
Yra 100+ vnt.
14.19 € Be PVM: 11.73 €
Hillinger Icon Hill ZAHA HADID DESIGN 2017 15% Vol. 0,75l dovanų dėžutėje, sausas
Gamintojas: Hillinger Kategorija: Vynas Kilmės šalis: Austrija Tūris: 0,75 l Stiprumas: 15 % alk. tū..
Raudonas vynas
Hillinger
Yra 8 vnt.
177.99 € Be PVM: 147.10 €
Hillinger HILL 1 2020 13,5% Vol. 1,5l, sausas
Gamintojas: Hillinger Kategorija: Vynas Kilmės šalis: Austrija Tūris: 1,5 l Stiprumas: 13,5 % alk. t..
Baltas vynas
Hillinger
Yra 6 vnt.
86.19 € Be PVM: 71.23 €


